Specialty Coffee Association

IRAN
 

نمایشگاه تخصصی نوشیدنیها و صنایع وابسته مشهد


نمایشگاه تخصصی نوشیدنیها و صنایع وابسته مشهد

فعال محترم صنعت قهوه

     ضمن آرزوی سلامتی برای جنابعالی و همکاران گرامی به استحضار می رساند، شرکت برساز رویداد پارس با یک دهه فعالیت به عنوان یکی از برگزارکنندگان نمایشگاه­های بین المللی و تخصصی در زمینه ­های صنایع غذایی و نوشیدنی ها، چاپ و بسته­ بندی، هتلداری و تجهیزات کافی شاپ و رستوران، کشاورزی و آب، صنعت ساختمان، دام،طیور و آبزیان و پزشکی در کشور فعالیت می­نماید. این شرکت در شهر های تهران، مشهد، اصفهان و شیراز ، برگزاری عناوین ذکر شده را در سالهای متمادی در دستور کار دارد.


رویکرد این شرکت در برگزاری نمایشگاه­ها، توسعه صادرات غیرنفتی، ورود فناوری و تکنولوژی­های روز دنیا به ایران و ایجاد فضای مطمئن کسب و کار برای تعامل شرکت­های داخلی و خارجی در داخل کشور می­باشد.


  به اطلاع می­رساند که این شرکت مفتخر است دهمین نمایشگاه تخصصی نوشیدنی ( قهوه و تجهیزات کافی شاپ) را همزمان با بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی صنایع غذایی و ماشین آلات وابسته با برند iFood  از3  الی 6 تیر ماه در محل نمایشگاه بین المللی مشهد برگزار نماید.


باتوجه به اینکه ایران یکی از واردکنندگان و تولیدکنندگان قهوه می باشد و از آنجائیکه مشهد یکی از بزرگترین مصرف کننده های قهوه در ایران می باشد، بر آن شدیم تا در سال جدید رویکرد نمایشگاه تخصصی نوشیدنی را بر پایه قهوه قرار داده و استقبال خوب شرکت های فعال در زمینه قهوه حاکی از بازار خوب این محصول در استان خراسان می باشد. لذا از شما فعال محترم در این صنعت دعوت به عمل می آید تا در نمایشگاه قهوه و تجهیزات کافی شاپ مشهد حضور به هم رسانده و بر کیفیت نمایشگاه مذکور بیافزایید.